Saç Modelleri

Örgü ile Saç Uzatma

  

Örgü ile saç uzatma Yöntemi ile örgü modasına katılın. Örgü ile saç uzatmak nasıl oluyor hiç merak ettiniz mi yada denemeyi düşündünüz mü? Örgülü Saçlar Sentetik ek saçlarla birlikte örüldüğünden, kısa olan saçlarınızı istediğiniz kadar uzatmanız mümkün. Siyahi kadınların çok kullandığı bu yöntem sokak modasının en trend modellerinden biri.

Saçlarınızı boyatmadan istediğiniz bir renk ile örerek uzatabilirsiniz. Hoşunuza giden bir sentetik saç rengi seçin saçlarınız boyamadan istediniz renge kavuşsun. Örgü ile saç uzatma yöntemi ile dilediğiniz renkte sentetik ek saçlarla saçınızı boyamadan zahmetsizce sarışın, kızıl, esmer veya platin olabilirsiniz.

Uzun kullanım süresince saçınız şampuandan başka madde ve işlem görmeyecek, bu sürede saçlar dinlenir. Kullanım sonunda örgüleri kendiniz kolaylıkla açabilirsiniz.

Örgülü Saçlar ve Temizlik: Eminim duymuşsunuzdur “örgülü saçlarda böcek olur” Kesinlikle hayır! Örgülü saçlar yıkanabildiğin için bu temizlik kesinlikle kişinin kendisi ile alakalıdır. İçiniz rahat olsun…

Örgülü saçlar size zaman kazandırır. Saç modeli düşünmek zorunda kalmazsınız. Sabah kalktığınızda saçlarınız yapılmış olur. Afrika ve Brezilya gibi ülkelerde hemen hemen her kadının saçı örgülüdür. Ülkemizde ise sokak modası olarak her gün onlarca kadın tarafından tercih ediliyor.
Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir