Faydalı Bilgiler

Saç Rengi Değiştirme Online Yüze göre saç rengi analizi

  

Bu makalede sizlere ücretsiz olarak sunduğumuz, Yüze göre saç rengi analizi yapabileceğiniz, Fotoğrafınız Üzerinde Saç, Makyaj Deneme, Saç Rengi, Saç Modeli deneyebileceğiniz bir uygulamayı tanıtacağız. iddia ediyoruz “Bu uygulamanın müptelası olacaksınız”.

İçindekiler:

Yüze göre saç rengi analizi

1-Uygulamayı Kendi Fotoğrafınız Üzerinden Kullanma

2-Yüz Makyajı (FACE)

3-Göz Makyajı (EYES)

4-Dudaklar (LİPS)

5-Cilt Bakımı (SIKIN CARE)

     A)Yaşlanma Karşıtı (ANTI AGING)

6-Saç Rengi ve Saç Stili: (Hair Stil-Hair Color

7-Tırnaklar

 

İşte uygulamamız…

Yüze Göre Saç Rengi Analizi ve Makyaj Deneme Uygulaması

Bu uygulama sayesinde, İnternette Bana hangi saç modeli yakışır? Bana hangi renk yakışır? Uzun saç bana gider mi? Kısa saçı denesem mi? Gibi düşüncelerinize cevap aramak zorunda kalmayacaksınız. Kendi fotoğrafınızı yükleyip, fotoğrafınız üzerinden saç renginizi ve saç modelinizi değiştirebilirsiniz… Hatta Yüzünüze makyaj yapabilirsiniz. Göz makyajınızı bir çok rengi kullanarak yapmak da mümkün..

Yüze göre saç rengi analizi

Saç, Makyaj Deneme

Online Saç ve Makyaj Deneme Uygulaması ile Yapabilecekleriniz.

1-Kendi Fotoğrafınız Üzerinden Saç Stili ve Saç Rengi Değiştirme

Evet Birkaç adımda fotoğrafınızı yükleyerek canlı canlı stil değiştirebilirsiniz. Böylece size en çok nelerin yakıştığına emin olabilirsiniz. Fotoğrafı indirip bize (kuaför deyim) salonumuza getirin aynısı uygulayalım.

Makyaj Deneme

2-Yüz Makyajı (FACE): Bu uygulama sayesinde yüzünüze fondöten, kapatıcı, allık, yüz kontur leme, Vurgulama,  yapabilirsiniz hemde bir kaç tık ile..

3-Göz Makyajı (EYES): Evet göz makyajı yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı… Tabi ki Göz makyajı en önemlisi 🙂 Far, Gölge, Göz kalemi, mascara, kaşlar isteğiniz rengi seçin anında uygulansın..

4-Dudaklar (LİPS): Dudak renkleri, Dudak parlatıcısı, Dudak Kalemi… Evet arkadaşlar Ruj denemek artık bedava 🙂 Bu uygulama ile Lip colors, lip gloss, lip liner kullanmak tabiri rica ise çocuk oyuncağı. Çocuk oyuncağı demişken, çocuklarınız için de bir oyun olarak kullanabilirsiniz. Çocuklarınız kendine saç denesin, makyaj yapsın sizde keyfinize bakın :))

5-Cilt Bakımı (SIKIN CARE): Bronzlaşma, Rosacea (Rosacea inflamasyon ve kızarıklık ile karakterize bir ciddi deri bozukluğudur.) Sivilceler, Yüz aydınlatma, Soluk ciltler için renklendirme yapabilirsiniz.. Yaşlanma Karşıtı (ANTI AGING): Yüz organlarınızda oluşan yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırarak genç bir görünüme kavuşmak için son derece başarılı bir uygulama.

Yüze göre saç rengi analizi

6-Saç Rengi ve Saç Stili: (Hair Stil-Hair Color) Evet merakla beklediğiniz ve işinize en çok yarayacak uygulama Bir tık ile esmer, sarışın, kızıl yada siz hangi rengi istiyorsanız olmak ya da kısa saçlı, uzun saçlı, küt saçlı olmak mümkün… Yapmanız gereken tek şey yüklediğiniz fotoğrafa seçeceğiniz rengi ya da stili uygulamak.

7-Tırnaklar Bazı kadınların vazgeçilmezi oje.. Mükemmel oje renklerinin tırnakta nasıl durduğunu görmek için bu uygulamayı kullanın..

Ayrıca fotoğrafınızı facebook, twitter, pinterest ve e-posta ile paylaşmak mümkün… 

Online Saç Tasarım, Makyaj ve Kuaför Uygulaması Nasıl Kullanılır?


Uygulamayı kullanmak çok basit canlı ön izleme ile yapıldığı için kolay kullanın imkanı sunuyor. 7 Farklı işlemi bir arada yapabildiğiniz uygulamayı kullanmak için uygulama sayfasını gitmek yeterli oldukça basit olduğu için ayrıca anlatmak istemedik…

Uygulamayı kullanmaya başlayın..

 1 Yorum

  1. Lorraine

    2 Ocak 2017 at 07:08

    Tabii ki, ne harika bir blog ve aydınlatıcı mesajlar,
    Kesinlikle blogunuza yerimi ekleyeceğim. Saygılarımızla!

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir