Faydalı Bilgiler

Saç rengi değiştirme sitesi online saç rengi deneme programı

  

Saç rengi değiştirme sitesi

Saç rengi değiştirme sitesi online… Bilgisayardan yada cep telefonunuzdan Fotoğrafınızı çekin. Kamerayı yüz seviyenizde tutarak resmi düz olarak çekin. Fotoğraf makineniz ile kendi fotoğrafınızı çekmek zor olabilir ya da makinenin bu özelliği olmayabilir bu durumda bir başkasından yardım isteyin

Fotoğrafınız çekilirken gülümsemeyin. Programın yüzünüzün şeklini en doğal pozisyonunda bulması için biyometrik bir fotoğraf çekin, Böylece program kişinin ölçülebilir biyolojik izlerini tanımaktadır. Saçlarınızı arkadan toplayın önden bakıldığında saçlarınız bone takılmış gibi gözükmeli. Uygulamamın seçtiğiniz saç modelini en doğru şekilde fotoğrafınıza yerleştirmesi için aşağıdaki gibi bir fotoğraf yüklemelisiniz.

online saç tasarim uygulamasi

online saç tasarim uygulamasi

Fotoğrafınızı yükledikten sonra program yüz hatlarını tanımak için sizden yardım isteyecek. Beyaz noktaları yan taraftaki modelde olduğu gibi yerleştirin. Daha sonra yüz makyajı, göz makyajı, saç modeli, cilt pürüzsüzleştirme gibi bir çok fonksiyonu online olarak deneyin. İyi eğlenceler.

Uygulamaya git

 


Yüz şeklinizi öğrenme ve yüz şeklinize göre saç modeli önerileri için tıklayınız.


Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir